Duben 2012

the LIFE - chapter two 2/2

30. dubna 2012 v 21:30 | Chloé |  the LIFE
Tak tu máte druhou část druhýho dílu :)) Doufám, že se bude líbit a těším se na komentíky! :)

FOTBALOVÝ ZÁPAS 2/2


Ed

Bylo čtvrt na sedm a já zvonil u Kaulitzů. Musel jsem si chvíli počkat, než se někdo konečně uráčil otevřít. Když se v předsíni konečně rozsvítilo, otevřely se dveře a z nich vylezl Bill v černých kalhotech a tmavě zeleném tričku. Své černé vlasy měl schované v kšiltovce, ze které mu ke krku sahaly jen konečky.

"Tom hned jde," pronese a rychlým krokem jde ke mě. "Už asi hodinu stojí před skříní a vybírá si co na sebe. To už i já jsem byl rychlejší!" Ušklíbne se a podívá se ke dveřím.
Když se konečně jeho bratr, který je oblečen do tmavých úzkých džínů a světle růžového až oranžového trika, můžeme jít.

"Myslíš, že ti to pomůže?" Zeptám se, při cestě. Bill sice trochu protestoval, ale nakonec uznal, že by jsme se mohli projít.
"Co?" Zeptá se Tom.

Postavy v "the Life"

29. dubna 2012 v 22:27 | Chloé |  the LIFE
Bylo by načase, aby jste se dozvěděli hlavní hrdiny. A obvlášť, aby jste poznali manžela Abby, Davida. Kór před zápasem, kam se Tom a spol. chystají :D


Hlavní hrdinka Abby. Narozena v červenci 1987.

the LIFE - chapter two 1/2

29. dubna 2012 v 19:52 | Chloé |  the LIFE

FOTBALOVÝ ZÁPAS 1/2


Bill

Byli jsme s Tomem a Edem venku. Seděli jsme na pohodlných venkovních židlí v naší oblíbené kavárně. Čekali jsme na svou kávu, akorát Ed si objednal Cappuchino.

"Dneska je krásnej den," prohlásil Dan, který si právě založil ruce na hrudi a podíval se k obloze. Na tváři mu panoval velký, milý úsměv.
"Úžasnej," souhlasil jsem. Jen Tom naše nadšení nesdílel a mračil se. Včera večer se zamkl v pokoji a pouštěl si nahlas písničky. Tak jsem ho radši nechal, protože bych mu neuměl stejně nijak pomoct. Potřeboval být sám a vstřebat to.

"Tome, já vím, že je to těžké," promluvil k němu Dan a přitáhl se blíž ke stolu. Jedním loktem se opřel a hleděl zpříma na Toma, který pohledem spaloval stůl. "Ab je krásná holka, nedivím se ti, ale přes ten rok, možná už dva si o ni nijak nejevil zájem. To je pak těžký. Je už přes rok vdaná a s tím už nic nenaděláš,"

the LIFE - chapter one

29. dubna 2012 v 18:01 | © Chloé |  the LIFE

ČLÁNEK V NOVINÁCH


Bill

Můj pohled se zasekl o titulní článek, který zdobil celou přední stranu novin. Sehnul jsem se a podíval se pořádně. Ze zadní kapsy jsem vytáhl nějaké drobné a dal je tomu chlápkovi, co ty noviny prodává. Konečně jsem si mohl pořádně přečíst ten titulek a jeho sdělení.