the LIFE - chapter two 2/2

30. dubna 2012 v 21:30 | Chloé |  the LIFE
Tak tu máte druhou část druhýho dílu :)) Doufám, že se bude líbit a těším se na komentíky! :)

FOTBALOVÝ ZÁPAS 2/2


Ed

Bylo čtvrt na sedm a já zvonil u Kaulitzů. Musel jsem si chvíli počkat, než se někdo konečně uráčil otevřít. Když se v předsíni konečně rozsvítilo, otevřely se dveře a z nich vylezl Bill v černých kalhotech a tmavě zeleném tričku. Své černé vlasy měl schované v kšiltovce, ze které mu ke krku sahaly jen konečky.

"Tom hned jde," pronese a rychlým krokem jde ke mě. "Už asi hodinu stojí před skříní a vybírá si co na sebe. To už i já jsem byl rychlejší!" Ušklíbne se a podívá se ke dveřím.
Když se konečně jeho bratr, který je oblečen do tmavých úzkých džínů a světle růžového až oranžového trika, můžeme jít.

"Myslíš, že ti to pomůže?" Zeptám se, při cestě. Bill sice trochu protestoval, ale nakonec uznal, že by jsme se mohli projít.
"Co?" Zeptá se Tom.


"Že ses takhle ohák," odpoví za mě Bill.
"Já jsem se neohák!" Brání se.
"Vážně? My moc dobře víme, že chceš na Abby zapůsobit." Pozdvihnu obočí.
"Hmm," zarazí se. "Fajn, máte pravdu," uzná. "Stýská se mi po ní,"
"To sis měl říkat dřív," vzdychne Bill.

"A Ede, jakej je vůbec ten její manžel?" Otočí se na mě.
"David? Nikdy jsem s ním neměl příležitost mluvit, ale jak jsem ho viděl s Abby nebo bez ní, je určitě sympatickej. A Abby má hodně rád," odpovím mu a usměju se. Není to dlouho, kdy jsem je večer viděl, jak byli na procházce. On se k Abby choval moc hezky.

"Aha," zamumlá. Asi čekal, že řeknu něco záporného na něj, ale nijak moc ho neznám, abych to mohl posoudit. Mě se zdá od pohledu milý.
"Uvidíš sám, když ho zahlédneme," povzbudivě se usměju.

Možná to bylo pro Abby tak lepší. David byl pro ní rozhodně lepší volba, než Tom. Přeci jen, Tom je známý sukničkář se špatnou pověstí, ale David, nejlepší španělský fotbalista? Tohle, je až moc dobrá pověst. Nedivil bych se, kdyby spolu měl v blížící se době dítě. Ikdyž, dneska bylo trochu zvláštní, že si Abby v kavárně dala vodu. Tu si dává jen vyjímečně. Ale třeba jí mohlo být jen špatně nebo tak..

Za čtvrt hodiny jsme na stadionu. Byl opravdu obrovský. Jsem tu sice už poněkolikáté, ale pořád si to říkám. Před námi houfy lidí, vedle nás houfy lidí a i za námi houfy lidí.
Paní od pokladny na nás mávla. Došli jsme k ní a ona nám věnovala milý úsměv.
"Dobrý večer," pozdravili jsme ji.
"Dobrý večer pánové, mám tady pro Vás rezervované tři lístky na dnešní zápas od osmi," podá nám tři bílé lístky, kde je napsáno kdy to začíná, kde ..
"Od Abby?" Zeptám se.
Přikývla. "Ano, od Abby,"

Prodrali jsme se všemíožnými houfy lidí a usedli na nějaká poslední volná místa, na straně Německa. Bylo mi jedno, jestli budu sedět tady nebo tam. Jindy fandím Španělům, ale okouknout Němce by nebylo špatné. Všichni tři jsme byli zědaví, jak zápas dopadne. Ikdyž, mnozí měli jasno. Španělé jsou nejlepší.

Asi po třiceti minutách se začalo v rozhlase, který byl zrovna kousek od nás, takže jsme to parádně slyšeli, se anglicky a chvíli i německy ozvalo uvítání, kdo bude hrát, apod...
Na hřiště už pomalu začínali přicházet hráči. Jako první byli rozhodčí a pak se sem tam objevil ten nějaký španěl či němec. Všiml jsem si, jak už teď v Billovi panuje napětí.


Abby

Klukům zbývalo do hlavního utkání ještě osm minut. To jsme se rozhodly se Sarou nepromeškat a za klukama se dostavit, do šatny. Nějací se ještě oblékali a další zase jen seděli nebo postávali a smáli se. Sara zmizela za Ikerem, který byl v rohu místnosti a bavil se s Andrésem. David byl ke mně otočení zády, tak jsem toho využila a zezadu ho obejmula. Smál se po vtipu, který řekl Pedro. Martín odešel k Andrésovi. David se otočil a políbil mě na rty.

"Ať se Ti daří v zápase," pošeptám mu do ucha.
"Dám do toho všechno," líbne mě. "Pro tebe," šeptne ještě.

"Tak jo kluci, ještě čtyři minuty!" Křikne Pepe, jejich trenér. V šatně začne panovat mírné rozrušení. Stisknu Davidovi ruku, za kterou se před chvíli zachytl.
"My to Němcům natřeme!" Zvolal Martín a všichni s ním souhlasili. Pustila jsem Davidovu ruku a přešla ke dveřím, kde už stála Sara.

"To bude masakr," ušklíbne se. "Všimla sem si těch dvou němců,"
"Už jsou tady?" Sara přikývne. "Super," dodala jsem suše.
"Nepozvala si je?"
"To jo, ale spíš jsem myslela, že nepřijdou, nebo aspoň Tom,"
"Hej, Tom je už minulostí, teď máš Davida," přistoupí ke mě zezadu Andrés.
"Já vím," otočím hlavu k němu. "Já to vím, Davida miluju," usměju se přívětivě. Andrés se usměje a pohladí mě po zádech.

"Nástup!" Křikne Pepe a všichni se shromáždí u dveří. Se Sarou jsme poodešly kousek stranou, aby nás ty býci neuválcovali.

"Tak jim to nezapomeňte pořádně nandat!" Křikne Sára a zvedne ruce, se zataženými pěsti, nahoru. Všichni něco zabrblají, ale souhlasí.

PO ZÁPASE

***

Tom

Němci prohráli 1:3. Španělé jsou prostě až moc dobrý, hlavně ten David...
Byli jsme v hale. Sem tam jsem zahlídl tu Abbyinu kamarádku - Saru? - A pak samotnou Abby. Slušelo jí to. Byla oblečena do volného bílého trička s potiskem a černých, též volných, tepláků od Adidasu. Vlasy měla volně rozpuštěné.

Jak já jsem po ní toužil. Vím, že ji nemůžu mít, ale proč to aspoň nezkusit? Naděje umírá poslední...

Vyrazil jsem k Abby. Stála u automatu a pila kafé.
"Ahoj, Ab," pozdravil jsem a usmál se.
"Ahoj Tome," pozdravila mě, aniž by mi věnovala pohled.
"Fajn, nechtěl jsem být takový, ale asi budu muset!" Zvýším hlas, ale i přes ten hluk v hale, to zřejmě postřehla jen Abby. "Co ti sakra vadí?"
"Co mi vadí?" Kafé ji zaskočí. "Možná teď to jak se chováš!"
"Nepozvala si nás snad na zápas? Neměla by si být milá?"
"Pozvala. Ale nebylo to z žádnýho důvodu! A už vůbec né z toho, že bych tě chtěla zpátky! Jsem šťastná i bez tebe!" Zavrčí na mě.
"Abby! Já vím, že nejsi! Ty mě pořád chceš!"
Vyprskla poslední dávku kafe, které se teď napila. "Cože?! Jsem! A moc, ale ty mi to kazíš! Davida miluju a byla obrovská chyba tě potkat!"
"Říkej si co chceš, stejně vím, že nějakej blbej David na mě nemá a ty po mě stejně toužíš!" Prskl jsem a odešel. Bill s Edem právě odněkud přicházeli, takže jim zřejmě nemusím vysvětlovat, co jsem právě udělal.

Abby

Co si o sobě sakra myslí?! Že ho chci zpátky? Kde na to přišel. Kdyby mě opravdu chtěl, tak se se mnou neměl rozcházet a nenechat mě jít. Navíc, jsem si byla vědoma, že s Tomem to byl stejně jen jeden románek na jedinou noc. A vzít si ho? Tak to už se vážně praštil do hlavy!

Mrskla jsem kelímkem od kávy na podlahu. Slyšela jsem ze šatny vycházet Martína, Pedra a Andrése, který se u mě zastavil.
"V pohodě?" Zeptal se.
"Když myslíš..."
"Co se stalo?"
"Tom si očividně myslí, že je mnoohem lepší než David, ale já ho pořádně vyvedu z omylu!" Naštvaně se nadechnu.
"Tak to rozhodně udělej," povzbudí mě Andrés a popojde k Ikerovi, Saře a Pedrovi.

David, který právě vychází ze šatny s Pepem, se u mě zastaví.
"Tak jaký jsem byl?" Zeptá se s úsměvem.
"Výborný!" Pochválím ho už nadšeně, protože on byl to, co mě drželo při vodě. Všimla jsem si, jak se sem Tom dívá a tak jsem vtiskla Davidovi pořádný vášnivý polibek. Ten se toho chytil a políbil mě také.

"Už se těším domů," vydechl unaveně David a obejmul mě kolem pasu. Přitulila jsem se k němu a nevnímala jsem Toma, když jsme kolem jeho i Billa s Edem procházeli.
Vytáhla jsem z kapsy klíčky od svého černého terenního BMW. Odemkla si ho a oba jsme nastoupili. Stila jsem ještě mávnout na Saru, která kolem procházela s Ikerem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 30. dubna 2012 v 21:38 | Reagovat

Tom si teda dost věří.. :D to jsem zvědavá, com v plánu a taky jak ho chce Abby vyvést z omylu.. :D

2 Dee Dee | Web | 30. dubna 2012 v 21:47 | Reagovat

chudák Tom takoej zoufalej útok na ní...nemůže k ní jenom tak přijít a tak jsem tady..musí postupně..:D:D

3 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 30. dubna 2012 v 22:32 | Reagovat

Tomovo ego zase míří do maximální výšky :D:D:D nejdřív se fintí dýl než Bill a pak na ní takhle zaútočí a myslí si, že mu hned padne k nohám :D:D:D

4 N. Dips N. Dips | Web | 1. května 2012 v 11:44 | Reagovat

Na to, že je Abby vdaná za celkem vymykanýho fotbalistu si Tom dost dovoluje :D:D:D Ale je to super! Líbí se mi to :-) Už se těším na další díl!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.