Make some noise # 1 # Amor

27. května 2012 v 10:31 | Chloé |  make some noise

Kapitola: one
Název: Amor [ láska ]
Autor: ©hloéBill si přilil ještě trochu mlíka do průhledné misky s müsli vločkami. Tom chroupal čerstvý rohlík, který si pečlivě namazal máslem. A k tomu upíjel kakao. Nicolás si k nim přisedl s čajem v ruce.

"Co budeme dneska dělat?" Zajímal se Bill, zatímco chroupal chutné ovesné vločky.

"Co budete chtít," odpoví Nicolás a podívá se z okna. "Mohli by jsme zajít k moři, projít se podél pláže nebo zajít do města, aby jste si něco mohli koupit," usměje se.

"To zní fajn," řekne Tom a napije se kakaa.


Ozve se bouchnutí dveří. Z patra nad nimi. Bratři se trochu udiví, ale Nicolás jen mávne rukou.

"To je Soraya," vysvětlí.

"Od doby co jsme tady, se mi zdá, že se nám vyhýbá," zamyslí se Bill s pohledem na Toma, který přikývne.
"To je možné, ale neříkal bych tomu úplně vyhýbání. Ona je dost nedůvěřivá k cizím lidem a málokoho si pouští k tělu, je to trochu komplikovaný," krátce se zaměje.

"Aha, ale vypadá mile," posoudí Bill.

"Možná vypadá, ale to je hluboko uvnitř. Né, že bych jí chtěl nějak urážet, ale Sor není holka jako každá jiná. Už od dětství měla měla spoustu kamarádů, ale jen málokdo s ní vydržel dodnes. Nejlepší je podle mě Luisa, ta je normální, ale občas až strašně moc výbušná. Na tu si dávejte taky pozor," poradí Nicolás.

"Dobře, ale jak vypadá?" Zajímal se Tom.

Nicolás se zasměje. "167 cm, hubená, blonďatá a občas taky pěkná mrška, která ráda maluje." Opoví Tomovi


Odpoledne byli u moře, na molu. Tom si to vlastně tak i trochu vyžádal, protože tam viděl pěkné holky, mezi kterými byla i Soraya a Luisa. Soraya, oblečená do krátkých, černých a volných šortek a tmavě hnedého trika na ramínka, seděla na kraji mola vedle Luisy, která se snažila něco nakreslit. A tím něco, bylo moře a pláž.

Jak všichni tři spozorovali, dobře se bavily a Tom si zamiloval smích Soray. Její mírné pocuchlé vlasy ji malinko povlávaly v letmém větříku. Tom chvíli uvažoval, zda by ji mohl mít za dívku, ale podle toho, co Nicolás o ní říkal, mu připadala ještě více přitažlivější.

A večer, byl Tom s Billem v jedné restauraci, kde si objednali večeři. Bylo devět hodin večer, lépe řečeno 21:18. Bill se rozhlížel po restauraci a oči se mu zastavily na vysoké, hubené tmavovlásce. Své nezkrotné černé kudrliny měla volně rozpuštěné. A hned mu bylo jasné, že se zamiloval..

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 N. Dips N. Dips | Web | 29. května 2012 v 21:45 | Reagovat

Oba v tom až po uši! :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.