Make some noise - Prolog

8. května 2012 v 18:41 | Chloé |  make some noise
Do jindy slunného Španělska přicházela bouřka. Obloha byla už od rána zamračená a v dáli se blýskalo. Přicházelo to od jihu. Foukal teplý vítr. Ulice byly stále plné, možná o něco chudší než obvykle. Ale stále se tu ty houfy lidí pohybovaly. Někteří lidé seděli na lavičce, jiní se procházeli po pláži a máčeli si nohy v moři, jezdili na in-linech nebo na skateboardu...Nicolás byl venku spolu s Ericem a s Máriem. Bavili se dobře i přes kazící se počasí. Jeho sestra Soraya se proháněla spolu s Luisou na in-linech. Bylo dusno. Ale příjemný, ikdyž teplý, vítr to zpříjemňoval.

I bratři Tom s Billem Kaulitzovi dorazili na požadované místo. Akorát to mělo háček. Před krásným velikým bílým domem bylo pusto. Moře za obsáhlou zahradou, ale doma nebyla ani jedna živá duše. Možná to bylo tím, že tam bydlel jen Nicolás s Sorayou. Ta, jako na zavolanou se před domem objevila. Její blonďaté kadeře jí povlávaly v letmém větříku. Sundala si in-liny a bosky si odevřela branku. S rošťáckým pohledem kluky pozdravila. Španělsky. Pak si je měřila pohledem, když kolem nich procházela a bosky šla po poměrně horkých dlažičkách k domovním dveřím. Pořád stáli před brankou, do doby, než se objevil Nicolás, který se loučil s Máriem.

"Jé, ahoj kluci!" Zvolal a milým úsměvem je přivítal.
"Ahoj, Nicolási," uculí se Bill a Tom se pousměje.
"Hele, co to bylo za tu blondýnku?" Zeptá se Tom.
"To byla ségra," odpoví a nazančí, že mají jít za ním.
"Vy tu bydlíte sami?" Tentokrát je to otázka od Billa.
"Jo a vyhovuje nám to, nebo alespoň mě," odkašle si. "Soraya je stejně pořád někde venku," dodá.
"Aha, ale mě připadala, že je trochu taková stydlivá," podotkne ještě Bill.
"Stydlivá?" Vyřikl překvapeně Nicolás. Bill přikývne. "Ona je nezkrotnej živel. Však počkej, až tu chvíli pobudete," zasměje se.

Nicolás zavede bratry do domu a do jejich pokojů. Mají ho spojený. Velký pokoj nugátové barvy s výhledem na kousek zahrady a na moře. Teď ledatak mohli vidět vlny bijící na útesy v dáli a zamračenou oblohu s blesky v dáli.

"Páni, je to moc pěkné," pochválí si Bill a sedne si na širokou postel.
"To jo," přitaká Tom a udělá to samé co Bill, akorát na své postely."A jakže se jmenuje tvoje ségra?" Zeptá se Tom.
"Soraya," odpoví s úsměvem a Tom děkovně kývne.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 N. Dips N. Dips | Web | 9. května 2012 v 13:30 | Reagovat

Tom už si ji vyhlídl :D:D:D Líbí se mi to! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.