the LIFE [ 2 ] - chapter one

5. května 2012 v 17:17 | Chloé |  the LIFE 2

Tak, zde máte první dílek druhé řady. Doufám, že ji budete číst rádi, stejně jako první :) Chloé.Z černého Range Roveru vystoupí ženská postava, hubené postavy, oblečena do bílého trička, pod kterým lehce prosvítá černá podprsenka, černých kalhot a tmavých vysokých jehel. Její rovné blonďaté vlasy ji lehce vlají v letmém větru.

Vivé

Vystoupím ze svého auta a zamknu ho. Ze zadní kapsy kalhot vytáhnu papírek, kde je přesně napsaná adresa. Zkontroluju, jestli je správná. Jak se zdá, tak je. Zazvoním na zvonek.

Ze dveří se vynoří pohublá, bledá postava. Abby.

"Ah, Abby," vyjde ze mě lítostivě. "Je mi to tak líto!" Přijdu k ní a obejmu jí. Ta začne brečet. Je mi jí tak líto.
"Díky, Vivé, žes přijela!"
"Kvůli tobě cokoli!"
"Díky, pojď dovnitř,"

Bylo těžké si s Abby povídat, protože skoro u každé věty se rozbrečela. Chápu jí, ale sama ví, že to nic nevyřeší. Pak mi pověděla o Tomovi. Kdybych to měla shrnout do jednoho slova, byl by to SRÁČ. Vážně, nedal jí pokoj už když se viděli poprvé a po dvou letech jejich rozchodu si vzpomene, jak moc jí chce zpátky. Jednoduše vůl. Byla jsem u ní dostatečně dlouho. Teda do doby, než mi zapípal mobil. Byla to Hylie, moje kolegyně z práce. Rozloučila jsem se s Abby a odjela zase pryč, do kanceláře.

Venku začínalo pršet, když jsem dorazila do práce. Do velké budovy, ve které bylo nespoče oddělení s magazíny - například sport, móda, co je nového ve světě, vesmír, hobby, jezdectví, celebrity... My se řadili do žen celkově.

Odložila jsem poměrně velkou černou kabelu na stůl a odešla do naší společné kanceláře. Byla velká asi jako dvě tři místnosti dohromady. Byla tam kuchyňka, něco na povalování, různé magazíny, jak módní tak jiné. Také tam byla průhledná váza s tulipány. Dokud květiny nezvadly, tak se nevyměňovaly.

Pozdravila jsem se všemy. Tedy s Hylie, Karou a Cylie.

"Je mi líto Abby," pronese smutně Cylie a uhladí si své zrzavé vlasy.
"To nám všem," odpovím a dám si dělat kafe.
"Stejně je ten Tom zmetek," řekne Kara, která sedí křivě na červeném křesle.
"Nedivím se jí, že ho už nechtěla," prohodí Hylie.

Usedla jsem do svého béžovo černého pohodlného kancelářského křesla. Pustila jsem si svůj notebook. Zatímco se načítal, otočila jsem se se židlí zády ke stolu a velikým francouzským skleněným okenem, jsem se dívala na dálnici LA a celkové jeho centrum. Usrkávala jsem kafe. Kapky deště bily do oken a budovy celkově.

Zelený hrníček s kafem jsem odložila stranou a začala pročítat novinky na internetu.

EXKLUZIVNĚ! ROZHOVOR S TOMEM KAUZLITEM!

Tome, jak to máš teď s dívkami?
Teď nijak.

A tvé holky na jednu noc? Máš s nimi nějaký kontakt?
Ne, to vážně nemám.

Chtěl bys nějakou dívku? Máš o nějakou zájem?
Tak určitě ano, už mě to trochu nebaví, být pořád sám...Bla bla bla. Takže ho už nebaví být pořád sám? Vždyť po něm touží toooolik holek a ono ho nebaví být sám. Zajímavé. Ab ho odkopla a teď by měl chuť opět na něco dlouhodobého? Hm... 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 N. Dips N. Dips | Web | 5. května 2012 v 17:59 | Reagovat

LIDI se mění! :-) Líbí se mi to a zajímalo by mě jak to máš vymyšlené! :-)

2 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 5. května 2012 v 18:16 | Reagovat

Páni, tak určitě jsem zvědavá jak to máš promxšlený dál :) Jen tu všichni dělaj jakoby za to, že Abby potratila mohl Tom.

3 Gabri Gabri | 5. května 2012 v 22:34 | Reagovat

doufam ze nakonec bude stejne s Abby :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.