the LIFE - chapter seven [END]

5. května 2012 v 12:09 | Chloé |  the LIFE
Tak tu máme závěrečný díl, je trochu krátký, ale řekla bych že stručný. Když se mi podaří sepsat první díl druhé řady, tak ho čekejte dnes.

Tom

Uběhly už dva měsíce a s Abby se nic nedělo. Byl to snad jen fórek? Pokud ano, nebylo to vůbec vtipné! Asi by bylo vůči ní nefér, kdybych jí tohle přál, protože Billa napadlo, že by potratila...

Nevím, možností by mohlo být spooustu. Prolézal jsem různě po netu, kde byli všelijaké informace, kdo se s kým vyspal a všelijaké tyhle kraviny. Ale kurzor myši mi zastavil až u jednoho, zdá se, normálního článku. Sice jsem tu osobu neznal, ale i přesto jsem se podíval.


Vivé Nicó se vrací zpět do Los Angeles!

Španělská kráska Vivé Nicó(24), se vrací zpět do Los Angeles. Po svém ošklivém zranění, které si přivodila při sportvním tréninku, zůstala hospitalizována ve své domovIně ve Španělsku. Nicó si ošklivě poranila levý krejčovský sval, který ohýbá nohu v kyčli a koleni a vytáčí stehno do strany. V nemocnici si pobyla měsíc, poté ji čekaly rehabilitace.

"Byly to strašné měsíce, ale dělala jsem všechno, aby to už bylo za mnou," říká Vivé. "Rehabilitace jsem úspěšně absolvovala," dodala.

"Nevím, jak dlouho bude všechno trvat, ale co nejdřív bych se vrátila do Los Angeles, abych mohla dokončit svou práci, kterou jsem začala," pokračuje novinářka Vivé. "Tréninky teď projistotu vynechám," směje se.


Hm, takže novinářka, o dva roky starší... Páni. Byla opravdu krásna, když jsem sjel těch pár fotek, co byly pod článkem. Pokud by o mě Abby nejevila zájem, což opravdu už nebude, tak bych mohl jít do téhle.

Zadal jsem do vyhledávače její jméno a načetlo se mi nespočet odkazů. Klikl jsem na jeden.

Vivé Nicó

Narozena 7.08.1988, svobodná. Vivé je povoláním úspěšná novinářka. Vydala také jednu knihu, ze které se stal besteller, kterou napsala ze zkušenostmi z první ruky...

Pročetl jsem si to celé. Vypadala vážně skvostně, i Ed si jí jednou pochvaloval, ale to jsem ještě nevěděl o koho jde..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.