Červen 2012

Carter 1/5

15. června 2012 v 21:10 | Chloé

Četl jsem její článek. Týkalo se to různých osob. Musím, uznat že měla ve všem pravdu. I já jsem se v tom našel. Teď mě má za idiota. Vlastně jí úplně chápu. Chtěl bych jí to všechno nějak vysvětlit, ale vůbec netuším jak a kdy. Vždyť kde vůbec bydlí? Někde v Hollywoodu, ale kde?

Paradise 05

13. června 2012 v 6:45 | Chloé |  paradise

CHYTRÝ MOZEK


Stála jsem v době Kaulitzů. Oba byli doma, oba o mne nevěděli. Nebo spíš můžu říct, všichni tři. Bill, byl někde ta tam v tomhle baráku a jeho bratr si naplno užíval s jeho novou přítelkyní. Znáte to, ne? Tohle se od Toma dalo čekat. Docela si to pěkně naplánoval. Opravdu, ano. Podvést mě s nějakou fuchtlí, čekat na rozchod a řádit od znova na jednu noc. Docela chytré, že?

Paradise 04

12. června 2012 v 20:14 | Chloé |  paradise
"ADRIANO!"

Byla jsem v posteli. Tom ležel vedle. Pár dní jsme spolu vůbec nepromluvili. Leda tak v posteli. Stěžoval si. Já také. Ale asi mi to nevadilo tolik, jako jemu. Těžko říct, lehko říct.

Paradise 03

12. června 2012 v 19:58 | Chloé |  paradise

PORTUGALEC

Na párty své kamarádky, jsem potkala svého bývalého. Rafael. Pořád byl dost sexy. Možná až moc. Možná ještě víc, než předtím. Každopádně vypadal úchvatně. V černém obleku mu to slušelo. Jeho černé vlasy vypadaly pořád k světu. Dejme tomu. Měl nádech Portugalce a Francouze. On to vlastně byl Francouz.

Paradise 02

12. června 2012 v 19:51 | Chloé |  paradise
RŮŽE, VEČEŘE, PUSA, POZVÁNKA

Psala mi kamarádka. Že si bude brát Portugalce. Bezva. Po včerejší remíze, proč ne, že? Ale lahůdka na tom byla, že jsem ho viděla hrát. A že hrál dobře. Blonďák s malinko černými melíry. Nebo obarvený blonďák? Ty melíry byly prostě tmavé, no. Je slavný, bohatý, proč ne? Ikdyž, ona je taky slavná a bohatá. Pochází z Ruska. Modelka a trenérka. Takže si Portugalec užije. Nebo ona si užije. Znovu; proč ne, že?

Paradise 01

12. června 2012 v 19:42 | Chloé |  paradise


Fabulous Story - 01 - Nový začátek

3. června 2012 v 18:01 | Chloé
"Ramona Torrezová, devatenáct let, narozena v České Republice,..." čítala nahlas žena střední hubené postavy. Její obličej měl ostré tvary, vypadala přísně. Její jméno znělo: Fiona Sargés, pracovala ve Vogue, jako šéfová. Seděla na své kožené židli a v jejích opálených hubených rukou držela pár papírů, které popisovaly Ramonu Torrezovou.

"Bello, zavolej mi Diega, prosím!" Křikne na svou sekrétářku Fiona s malým úsměvěm. Fiona byla přísná, ale když se jí něco líbilo nebo jí na někom opravdu záleželo, byla víc než milá.
"Ano, hned to bude, Fiono," odvětila Bella zaneprázdněně. Fiona si očividně nevšimla, že Bella drží v ruce telefon a ještě něco zapisuje. Hned jak Bella dotelefonovala, zavolala Diegovi.

Fiona si ještě jednou pročítala životopis Ramony. Tahle dívka ji zaujala. Měla jasnou zář, která z ní vyzařovala. A to se jí líbilo.

Fabulous Story

3. června 2012 v 17:27 | Chloé
The FABULOUS STORY, je opravdu pohádkový příběh, který by si asi přála zažít každá dívka, jejíž sen je stát se herečkou. Ramona se se svou nejlepší kamarádkou Patricií přestěhuje do Barcelony, aby začaly nový život. Mají čerstvě po maturitě a jsou prázdniny. Když ale přijde nabídka, která by dočista změnila jejich životy, čeká je životní rozhodnutí. Ano? Ne? Vystupovat ve své vlastní show? Mít šaty od nejdražších španělských návrhářů, mít zadarmo vstup do cool klubů? Ano, prosím!


Sueño # Make a star # 02 # Tweet.

2. června 2012 v 21:44 | Chloé |  make a star

Za třetí; věř v naději.


Ten den jí bylo patnáct, když si zapnula svůj zelený notebook a přihlásila se na svůj Twitter. Překvapilo ji, kolik má najednou odběratelů, kteří přesahovali přes dvě stovky, a přáli ji k narozeninám. To jí vyloudilo úsměv na tváři.