Paradise 01

12. června 2012 v 19:42 | Chloé |  paradise


"Tome, Tome," zasmála jsem se na svého přítele, který si právě ulehl na gauč. "Ty jsi opravdu líný!"

Na obličeji mu proběhne pár nějakých gest a mávne rukou.

"No co? Musím, musím, si tě užít!" Posadí se a stáhne mě k sobě.

"Tome!"

"Coje? Jsi jen moje, tak proč bych si s tebou nemohl dělat to, co chci?" Pozdvihne obočí a jemně mě kousne do ušního lalůčku.

Pohodím rameny. "To vážně nevím." Ušklíbnu se.


Bylo šest večer, když jsem se vrátila z běžení, jako každý den. Vyndala jsem si sluchátka z uší a usmála se do několika fotoaparátů paparazziů před domem, kde bydlí Tom Kaulitz. Proklouzla jsem dovnitř a zavřela branku. Zula jsem si boty, hned jak jsem otevřela vchodové dveře a sundala si lehkou šedou mikinu. Bosky jsem došla do kuchyně, abych se mohla napít. Tom seděl u stolu a četl si noviny. Napila jsem se, dala mu pusu na tvář a oznámila, že se jdu vysprchovat. Nabídl se, že by mi pomohl, ale to jsem rázně zamítla. S úsměvem mu dala další pusu a šla.

Bylo neuvěřitelně uvolňující, jak studené kapky vody stékaly po celém mém nahém těle, které bylo srdcem rozpumpované pořád ještě z (rychlého) běhu a bylo celé horké a zpocené.

Zabalila jsem se do svého černého saténového županu, utáhla si pásek a zhasla v koupelně. Sešla jsem schody a mířila si to do obývacího pokoje. Tam jsem se natáhla na gauč, zpod stolu jsem si vytáhla rozečtené časopisy a pustila televizi. Zrovna hráli fotbal. Španělsko proti Portugalsku. Zajímavé. Tom byl pořád ještě v kuchyni. Nějak ho ty noviny bavily.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.