Paradise 02

12. června 2012 v 19:51 | Chloé |  paradise
RŮŽE, VEČEŘE, PUSA, POZVÁNKA

Psala mi kamarádka. Že si bude brát Portugalce. Bezva. Po včerejší remíze, proč ne, že? Ale lahůdka na tom byla, že jsem ho viděla hrát. A že hrál dobře. Blonďák s malinko černými melíry. Nebo obarvený blonďák? Ty melíry byly prostě tmavé, no. Je slavný, bohatý, proč ne? Ikdyž, ona je taky slavná a bohatá. Pochází z Ruska. Modelka a trenérka. Takže si Portugalec užije. Nebo ona si užije. Znovu; proč ne, že?
Byla jsem zrovna v obchodě s oblečením, zakrytá v brýlích, v černém kloboučku a černých volnějších šatech. Byl hic. Vážně. A já trávila celý den venku. Musela jsem si vyzvednout oblečení, zajet pro Toma do studia, protože si Bill půjčil jeho auto a někam odjel, a pak jsem zajela ještě k sestře a jejímu manželovi. Pojedou na dovolenou. Poletí, spíš. Do Řecka. Hm. Něco mi říká, že bych se taky měla někam vydat. Musím, se někam vydat. Třeba do toho Portugalska, nebo tam, kde se budou brát.


Tom mi dal květiny. Červené růže. Divila jsem se, překvapeně. Dala jsem mu pusu. Zašli jsme na večeři. Usmívali jsme se do milionů fotoaparátů. Dostala jsem pozvánku na párty, kterou koná má kamarádka z Los Angeles.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.