Paradise 04

12. června 2012 v 20:14 | Chloé |  paradise
"ADRIANO!"

Byla jsem v posteli. Tom ležel vedle. Pár dní jsme spolu vůbec nepromluvili. Leda tak v posteli. Stěžoval si. Já také. Ale asi mi to nevadilo tolik, jako jemu. Těžko říct, lehko říct.Dělala jsem snídani. Krájela jsem zelená jablka. Přicoural se do kuchyně. Sedl si na barovou židličku a zadíval se na mě. Byl jen v kalhotách a rasty měl sepnuté.


"Musím, ti něco říct," promluvil ztěžka.


"Hm." Odpověděla jsem a dál krájela jablka. Už podle tónu, jsem poznala, že to bude něco záporného. A jemu to šíleně vadí. Asi. Možná.


"Víš," začal. "Když si byla na té párty, přišla jsem Hal," řekl.

Neodpověděla jsem. Tak přišla, no a?


"A, já se s ní vyspal." Řízla jsem se. Tím ostrým, možná až moc ostrým nožem. Věděla jsem, že to jednou přijde, tohle je Hollywood.


"Promiň, šíleně moc mě to mrzí, Adri!" Začal se omlouvat a přistoupil zezadu ke mně. Nůž jsem pevně držela v ruce, ale už jsem nekrájela.


"Nech mě." Pronesla jsem chladně. Ohodila jsem nůž, vyběhla schody nahoru a zamkla se v ložnici. Nevěděla jsem, že mě to může až takhle ranit. Nechtěla jsem mu dávat druhou šanci. Věděla jsem, s kým si začínám, věděla jsem to moc dobře a i přesto jsem do toho šla. Vypadal, že se změnil, vypadal. Ale nebyl. Nezměnil se. Byl to pořád ten sukničkář, který měl každou noc v posteli jinou.


"Adriano! Tak neblbni a pusť mě dovnitř!" To víš, že jo! Tůdle! A od kdy mi říkáš Adriano? Tohle od tebe slyším poprvé! Ze skříně jsem vytáhla veliký černý kufr a naházela do něj prozatím nějaké věci.


Až pak jsem odemkla. Tom seděl na zemi vedle dveří. Ani jsem se na něj nepodívala a zalezla do koupelny. Nevlezla jsem tam, abych se tam mohla vybrečet nebo tak něco. Brala jsem to jako fakt.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.