Sueño # 00

2. června 2012 v 21:09 | Chloé |  make a star
Asi málokdo by čekal, že se tichá a stydlivá dívka, která se občas uměla i pořádně rozjet, by se stala špičkovou kráskou. Byla totiž tlustá. Málokdo se s ní bavil. Ona doslova prahla po lepším životě. Měla miliony snů, ale v jejím životě skoro nereálné. Ale rozhodla se, že všem, slušně řečeno, ještě ukáže, co se v ní skrývá a čeho je schopná.Za prvé; zhubnout. Nebyla jako ty dívky, co psaly na blog, co všechno snědly a co cvičí. To ji přišlo až trošku zbytečné, protože když nějaké píšou, že nejí od rána do večera vůbec nic, je pitomost. Jíst se má pětkrát denně, pravidelně. Tenhle JOJO efekt, je opravdu zbytečný - nejí se, oslabuje se metabolismus, a stejně se to všechno jednou vrátí. Na tyhle blogy s tímhle nechodila. Věděla, že potřebuje jen dvě věci - pravidelný jídelníček a pravidelný pohyb. Vzala si to k srdci.

Na internetu si našla celkem dost informací, ale i v časopisech. To stačilo. Zezačátku si sestavila jídelníček. Ignorovala rodinu - přece oni to chtěli, ne?! - věděla, že to bude pro dobro všech. Chodila i běhat a denně cvičila. Našla si jezdecký klub, kam chodila každý pátek a občas i víkend.

A dařilo se. Kila šla pomalu dolů. Byla šťastná. Byla na sebe poprvé opravdu šťastná. Ve třídě měla kamarády, když by se to sloučilo, tak spoustu. Ale, jen někteří byli praví. Vlastně možná ani žádní. Občas ji řekli sem tam, nějakou lichotku. Ona žila ve svém vlastním světě. Žila fantazií.

Vysnila si, že až z ní bude lepší a hezčí slečna, dospělejší, vydá se do svého království snů - Španělska. Tuhle zem milovala a přímo by pro ní i zabíjela, ikdyž v ní nikdy, nikdy nebyla. Věděla, že tam jednou bude bydlet a stráví tam zbytek života.


# *** Sueño - MAKE A STAR 01 - TASK. *** #
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.