Sueño # Make a star # 01 # Task.

2. června 2012 v 21:24 | Chloé |  make a star


***

Za druhé; buď svá.

Ignorovala lidi, kteří jí chválili, jak vypadá a podobně. Byla ráda, ale sama za sebe. Ne za jejich pitomé lichotky. Měla tenhle sen a ten si plnila. Veděla, věřila, že toho jednou dosáhne. Že si bude žít jeden ze svých snů. Ona v to věřila. A to bylo dobře.

Měla plné zuby toho, jak ostatní dívky své hubenosti protě využívaly a machrovaly s ní. Prostě nanynky; ty nesnášela. A pár takových jich bylo v její třídě.

Když bylo nejméně desítka kilo dole, cítila se více uvolněná a štastnější. Veděla, že bude hubnout nadále, do své požadované váhy. Pořád v to věřila. Když to dokázala jednou, tak to dokáže i nadále. Věděla, že dostala naději a také ji bude ještě dlouho mít. Měla inspiraci v sebe samé.

Psala si různé úkoly typu: Dnes si udělám tohle a tohle. Možná si někdo řekl, jaká je to pitomost, řidít se podle pravidel a úkolů, ale není. Ona dělala své úkoly velmi poctivě a dávala si záležet.

Každé ráno běhala u polí, v kapse měla mobil a v uších sluchátka. Poslouchala své oblíbené songy a říkala si, že bude ještě mnoho úkolů, které splní. Protože ona to dokáže.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.