Sueño # Make a star # 02 # Tweet.

2. června 2012 v 21:44 | Chloé |  make a star

Za třetí; věř v naději.


Ten den jí bylo patnáct, když si zapnula svůj zelený notebook a přihlásila se na svůj Twitter. Překvapilo ji, kolik má najednou odběratelů, kteří přesahovali přes dvě stovky, a přáli ji k narozeninám. To jí vyloudilo úsměv na tváři.


Byla už dost hubená a byla se sebou nadmíru spokojená. Cvičila a běhala stejně, ale už o něco méně, než dřív. Její zelené oči se zastavily na jednom, delším tweetu. Bylo přání k narozeninám plus věta. Byla to dívka, kolem jejího věku, a kromě milého přáníčka k jejím narozeninám, jí napsala, že pokud se chce podívat na španělska, tak ať to udělá. Že ona sama tam žije a klidně by jí zajistila vše potřebné. Teď nevěděla, zda má skákat radostí a nebo to ignorovat. Každopádně to bylo bylo pravdu milé. Tak se rozhodla onu osobu kontaktovat ještě to ráno.

Odpověď přišla během pár minut.

"Milá, mé jménu je Célia, je mi patnáct let a pocházím ze Španělska. Žiju v Barceloně. Tvůj twitter odbírám už vlastně od tvého začátku a hodně si pomohla i mě. Si zlatá, opravdu, já ti věřím a za to, že si mi pomohla, teď bych ráda splnila sen tobě.C."

Psaly si ještě hodně dlouho. Staly se přátelemi na Facebooku a psaly si a psaly. Obě byly rády, že se poznaly. Vyprávěly si své životní krize, čím vším prošly. Rozumněly si. Staly se z nich opravdové kamarádky.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.