C'est La Vie - postavy

9. září 2012 v 18:16 | Chloé |  cest la vie
Jméno: Ruth Fileay Brook
Děti: Rose, Jackson, Natalia
Věk: 46
Stav: Rozvedená, má přítele Jaye
Povolání: lékařka

Ruth je rozená pohodářka a všechno bere optimisticky. Dvacet let byla vdaná za Petera se kterým je nyní rozvedená. Pracuje jako lékařka ve své soukromé ordinaci, se kterou se dělí se svou prostřední dcerou Rose.
Jméno: Peter Brook
Děti: Rose, Jackson, Natalia
Věk: 48
Stav: rozvedený
Povolání: spisovatel

Peter je slavný spisovatel, který už procestoval polovinu světa a díky tomu dostal dokonalou příležitost pro rozvod s Ruth. Ale hlavní záminkou byla jeho bývalá přítelkyně Alia, teď je svobodný. I přes svůj věk je pro ženy velmi přitažlivý. Nejlepší vztah má se svou nejstarší dcerou Nataliou a jejím snoubencem Liamem.

Jméno: Rose Brook
Věk: 20
Stav: svobodná
Povolání: lékařka

Rose je soběstačná, nevyhledávající pozornost, začínající studentka medicíny. Spolu s její matkou Ruth má vynikající vztah a pracují spolu ve stejné ordinaci.Jméno: Jackson Brook
Věk:17
Stav: svobodný
Povolání: student

Jackson je mírně temperamentní povahy. Má spoustu kamarádů, ale ve škole se mu moc nedaří. Na škole je idol holek, ale zatím mu žádná nepadla do oka. Vždy když má nějaký problém, zajde si za svou nejstarší sestrou a svěří se jí. Vždy mu pomůže, pokud je to v jejích silách, a dělá to pro něj ráda.


Jméno: Jay Raiter
Děti: žádné
Věk: 39
Povolání: šéfkuchař
Stav: chodí s Ruth (46)

Jay je milé, ochotné osoby. Ruth a její děti miluje. S jejím bývalým manželem vychází též dobře. Je výborný kuchař a má svou vlastní restauraci, kam chodí každý den někdo z rodiny Brooků.


Jméno: Matthew Tauber
Děti: žádné
Věk: 29
Povolání: Právník
Stav: svobodný

Matthew je právník rodiny Brookových, takže řešil nejen jejich problémy, ale i rozvod Ruth s Peterem. Je vstřícné a optimistické postavy. Jeho nejlepší dívčí kamarádka je Nathalia, která mu vždycky vysvětlí co se u nich děje a co může očekávat. Později začne chodit s Rachel.


Jméno: Nathalia Brook Collin
Děti: žádné
Věk: 27
Povolání: žádné, bývalá policistka
Stav: zasnoubená

Nathalia je pověstná optimistickou duší. Je přátelská, má ráda výtvarné umění a novinky ve světě. Liama miluje a těší se až budou mít děti. Nat je pečovatelský typ. Hodně pomáhá Jacksonovi s jeho problémy ve škole a sem tam i Chadovi.
Jméno: Chad Evans
Děti: žádné
Věk: 17
Povolání: student
Stav: svobodný


Chad je bratranec Jacksona, Nathalii, Rose a Zacka. Je syn sestry Ruth. Je to nadějný sportovec. Povahově podobný Jacksonovi, takže když jsou spolu, jsou jedna ruka. Chad miluje, když je u Brookových, protože se tu vždycky něco děje.

Jméno: Liam Collin

Děti: žádné
Věk: 29

Povolání: lékař

Stav: zasnoubený

Liam je láskyplný. Nathaliu miluje z celého svého srdce. Pracuje v nemocnici, kde občas pracuje i Ruth. Mají ordinace vedle sebe, takže jim neděla problém, si o pauze zaskočit spolu třeba ka kafe z automatu. Ruth má Liama velmi ráda.

Jméno: Rachel Kendall

Děti: žádné
Věk: 27

Povolání: majitelka vlastního obchůdku

Stav: svobodná


Rachel je milá duše. Přechází ze zaměstnání do zaměstnání a stejně tak rychle z něj i odchází. Je nejlepší kamarádkou Nathalii a padne si do oka s Matthewem, který ji pomáhá s otevřením jejího obchodu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eve* Eve* | E-mail | Web | 14. října 2012 v 20:19 | Reagovat

Jenom postavy vypadají dost zajímavě. Těším se. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.